Banyo Dolabı

Erçelik Yapı Malzemeleri

Hazır Banyo Dolabı

Belirli ölçülerde banyo dolabı ve lavabo ürünlerimiz mevcuttur. Ürün seçenekleri için firmamız ile kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

Ölçüler

 • 100 CM Takım
 • 80 CM Takım
 • 65 CM Takım
 • 55 CM Takım
 • Banyo Dolabında Kalite

  Banyo, evlerimizdeki kişisel bakım ve hijyen alanlarımızdır. Bu yüzden banyo dolapları başta olmak üzere, banyoda kullanılan her ürün oldukça önemlidir. Hem kaliteli tercih edilmeli hem kolay temizlenmeli hem de elbette şık olmalıdır. Çorlu hazır banyo dolabı ürünleri sunan Erçelik Yapı Malzemeleri ile hem daha ekonomik hem de hazır takım olarak yer alan ürünlere kısa sürede sahip olabilirsiniz.

  Çorlu hazır banyo dolabı takımlarına bakarak, banyonuza uygun olan lavabo altı dolap ve kapaklı aynayı oldukça avantajlı fiyatlara alabilirsiniz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, tüm ürünlerinde olduğu gibi hazır banyo dolaplarında da kaliteye önem vermiştir. Özellikle banyo ürünlerinin suya dayanıklı olması önemlidir.

  Tüm bunlara uygun olarak üretilen ve takım halinde hazır olarak bulunan modellerden seçim yaparak kısa sürede temin edebilirsiniz. Tek renk, ikili renk, üst dolabı tamamen aynalı ya da daha farklı tasarımlarda olabilen birçok çeşitte model arasından size uygun ölçülere göre seçiminizi yaparak sipariş verebilirsiniz. Hem daha kısa sürede hem de uygun fiyatlı olarak temin edebilirsiniz.