Amerikan Kapı

Erçelik Yapı Malzemeleri

Hazır Amerikan Kapı

Standart ölçülerde amerikan kapı ürünlerimiz mevcuttur. Satın almak istediğiniz iç oda kapıları için firmamızdan sipariş oluşturabilirsiniz.

Amerikan Kapıda Kaliteli İmalat

Amerikan kapı imalatı her firmanın yapabileceği bir iş değildir. Her firma Erçelik Yapı Malzemeleri Firması ile aynı kalite ve teknik özelliklerde Amerikan kapı imalatı yapamamaktadır. Firmamız, ürettiği Amerikan kapı ürünleri ile sektörünün en iyileri arasında olup faaliyet süresince kendisini ispatlamayı başarmış bir firmadır.

Kalite Sadece Görsellik Değildir

Çorlu hazır Amerikan kapı imalat firması müşterilerin algılarına hitap görsel özellikleri en iyi şekilde kurgulayarak imal ettiği kapılara yansıttığı gibi kapıların teknik ve fiziki özelliklerini de en üst düzeyde kalitede olacak şekilde planlamakta ve üretimlerini bu doğrultuda gerçekleştirmektedir.

Kaliteli Hammadde Tercihi

Amerikan kapı denildiği zaman akla ilk gelen özellik fiziki özelliklerdir. Fiziki özelliklerin başında ise ürünün dayanıklılığı gelmektedir. Malum olduğu üzere kapı bir ev için en önemli yapılardandır. Çorlu hazır Amerikan kapı olarak bilinen kapılar ise kullanıldığı evlerde dayanıklılığı sayesinde insanlara ayrı bir güven duygusu vermektedir.

Bu duygunun kaynağı ise Amerikan kapıda kullanılan hammaddenin, kapı yapımında tercih edilen tahtanın üretiminde kullanılan ağacın türüdür. Amerikan kapılarda mümkün olan en dayanıklı ağaçlardan üretilen tahtalar kullanılmaktadır.